Galerija

Valcprofils

valcprofilsUz jumta uzstādīts šis profils, kas atgādina tradicionālo "valcēto" skārda jumtu. Jumtu segums, kurš lokšņu savienojuma vietās tiek safalcēts. Viens no drošākajiem metāliskajiem jumta segumiem , jo atšķirībā no trapecveida un dakstiņveida profiliem, šis jumta seguma materiāls sriprinās ar speciāliem stiprinājumiem (klemeriem), tādā veidā netiek bojāts jumta segums. Valcprofīls uzskatāms par drošāko un ilgmūžīgāko tērauda seguma veidu.


Metāldakstiņš

metaldakstinsDakstiņveida tērauda profili materiāls ir materiāls, kurā apvienots skaistums un izteiksmīgums ar vienkāršu montāžu un jumta seguma konstrukcijas nelielu svaru. Šim profilam ir visas tās pašas īpašības, kas trapecveida profiliem. Metāla Dakstiņveida profilu vairāk izmanto individuālo māju celtniecībā, jo vizuāli tas atgādina klasisko māla dakstiņu. Bieži vie šo segumu dēvē par Ranilla jumtu segumu.


Metālprofils T-20; T-35; T-45 (trapecveida profils, profila loksnes jumtiem)

trapeceTrapecveida tērauda profili ir pieejami gan cinkotā, gan krāsotā variantā.. Trapecveida profils ir piemērots gan individuālo, gan sabiedrisko, sporta, ražošanas un noliktavu ēku būvniecībā. Dažādais viļņojuma dziļums un krāsu daudzveidība ļauj atrast piemērotāko materiālu jebkurai būvei. Šī seguma montāža tiek veikta ar speciālām montāžas skrūvēm pie retināta dēļu klāja.