Galerija

Titāncinks

titancinksTas ir sakausējumu ar alumīnija, titāna un kapara piemaisijumu. Tiek piedāvāti ruļļi, loksnes, kā arī citi seguma elementu veidi. Cenas ziņā titāncinks ir lētāks nekā kapars, bet pēc mehāniskiem rādītājiem un ilgmūžības pat pārspēj to. Pēc apkārtējās vides iedarbības titāncinks pārklājas ar patinu, kas piedod tam neparastu skatu. Bet neskatoties uz visām titāncinka īpašībām, to ir diezgan grūti uzstādīt, un tas prasa lielu profesionalismu.


Kapars

kaparsNekad nerūsē, nebirst, absolūti nekaitīgs, tam piemīt anaboliskas īpašības. Ārējai videi iedarbojoties uz kapara uz tā veidojas patīina - dabiskais aizsargslānis, kas to pasargā no korozijas un bojāšanās, jo pilnīgi izslēdz skābekļa un citu vielu piekļūšanu kapara virspusei. Kapars vairāk piemērots jumta seguma izgatavošanai, kalpošanas laiks vairāk par 100 gadiem.


Dabīgais akmens (šīferis, slāneklis)

dabigais akmensŠis materiāls, bieži saukts par slānekli, ir akmens, kas radies apmēram 550 miljonus gadu atpakaļ un kurš ticis izmantots kā celtniecības materiāls jau senajā Ēģiptē. Šis ir ekskluzīvs un izturīgs jumta segums, kurš savas īpašības saglabās simtiem gadu. Pēc uzstādīšanas šim jumtam praktiski nav nekādu uzturēšanas izmaksu un tas ievērojami palielina jūsu mājas vērtību. Dabīgā akmens jumts ir labākais ieguldījums, kuru jūs varat veikt.