Galerija

Betona, cementa dakstiņi

betona dakstinsSkaists betona dakstiņu jumts palielinās jūsu mājas vērtību un izturību, nodrošinot minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi un samazinot uzklāšanas izmaksas. Turklāt, ja ņem vērā betona dakstiņu mūža ilgumu, tas ir viens no lētākajiem jumta risinājumiem. Plašais dakstiņu krāsu, pārklājumu un formu klāsts viegli ļaus atrast jūsu mājai piemērotāko risinājumu. Betona kārniņi ir lētāki kā māla kārniņi un tas ir lielisks izmaksu samazināšaanas veids praktiski nezaudējot jumta izskata efektivitāti.


Māla dakstiņi

mala dakstinsMāla dakstiņš ir masīvs, dabisks, klasisks un ekoloģisks jumta seguma materiāls. Māla dakstiņu jumts ir droša investīcija nākotnē. Piemērots gan senlaicīgām, gan mūsdienīgām ēkām. Ilgmūžīgie māla dakstiņi saglabās savu kvalitāti vismaz mājas mūža garumā, ja ne vēl ilgāk. Māla dakstiņi ir tradicionāls un vienlaikus prestižs jumta segums. Neapstrādātu māla dakstiņu jumta klājums noveco skaisti, iegūstot dabisku patinu, kas visai mājai piešķir mājīgu un cēlu izskatu. Materiālam ir samērā liels pašsvars, tādēļ nepieciešama masīva koka konstrukcija.


ETERNIT bezasbesta viļņotās loksnes

eternitBezasbesta viļņotās loksnes Eternit ir līdzīgas azbesta šīferim, taču abiem materiāliem ir vairākas būtiskas atšķirības. No cementa, celulozes, kartona, dabīgās akmens šķiedras u. c. piedevām ražotās bezasbesta šīfera loksnes ir krietni izturīgākas, veselībai nekaitīgas, tās ir dažādās krāsās.

Materiālu var izmantot gan jaunu ēku celtniecībā, gan remontdarbos. Materiālam raksturīga augsta noturība pret mainīgiem klimatiskajiem apstākļiem (sniegs, lietus, sals, karstums) un pret ķīmiskajiem savienojumiem. Ērti uzstādāms.

Jumta segums Eternit tiek piedāvāts piecos krāsu toņos: zaļš, brūns, ķiršu sarkans, ķieģeļsarkans un melns, kā arī pelēks-loksne bez krāsojuma.


ETERNIT fibrocementa plāksnītes Eternit

fibrouz jumta vizuāli līdzīgas dabīgās akmens plāksnēm. Neierobežotas izmantošanas iespējas, var izmantot gan uz jumtiem, gan fasādes apdarei, gan kā flīzes.