Galerija

Modificētās polimēra bitumena membrānas, Bitumena ruļļu materiāli

mikstais segumsir visvairāk izmantotie materiāli industriālo , plakano un ļoti lēzeno jumtu remontiem. Jaunās paaudzes mīkstie bituma segumi ir ražoti pievienojot modifikātorus APP vai SBS un armēti ar stiklšķiedru vai poliesteri. Tie ir elastīgi un izturīgi. Ruļļmateriālus ieklāj, karsējot tos ar gāzes degli. Galvenā ruļļmateriālu priekšrocība – ekonomiskums. Jumtus, kas ierīkoti ar ruļļveida bitumena segumu ir viegli remontēt.


Bitumena šindeļi (bitumena dakstiņš)

bituma dakstins sindelisBituma šindelis ir jumta materiāls uz bituma bāzes ar mikrogranulu pārklājumu, pieejams dažādās krāsās un faktūrās. Pamatā tiek izmantots individuālo māju būvniecībā. Bitumena šindeļi piešķir Jūsu mājai pievilcību un raksturu. Šis jumtu seguma tips kļūst arvien populārāks, jo vizuāli ir ļoti pievilcīgs, ērti liekams, kā arī ir liela formu un krāsu izvēle. Turklāt tie ir klusi. Bitumena šindeļi uzliekami jebkādu formu jumtiem, arī apaļiem. Šindelis labi padodas, un to ir viegli montēt. Materiāls arī labi iederas apkārtējā vidē.


Viļņotais bituma segums

onduline loksnePazīstamākais viļņotā bitumena jumta segums Latvijā ir ONDULINE bitumena viļņloksne. Lai gan to plaši izmanto individuālajā sektorā, tā samērā mazo izmaksu dēļ, vajadzētu ņemt vērā, ka šim materiālam ir neliels kalpošanas laiks (līdz 10-15 gadi) un tādēļ to var uzskatīt par jumta segumu saimniecības ēkām vai palīgceltnēm. Šis materiāls nesatur azbestu, nav kaitīgs cilvēka veselībai. Viegli uzstādams jumta seguma materiāls, kuru var izmantot arī sienu apšūšanai.