Galerija

cinkoata skarda jumta tornisa iesegumsVeicam visu veidu jumta segumu uzstādīšanas, remonta, renovācijas un apkopes darbus. Apsekojam jumtu un sniedzam atzinumu par to stāvokli, sniedzam rekomendācijas par nepieciešamajiem remonta darbiem, gan par veicamajiem ikgadējiem apkopes pasākumiem. Sastādām jumta ierīkošanas izmaksu tāmes, gan remontējamiem jumtiem, gan no jauna ierīkojamiem.

Galvenokārt specializējamies industriālā un sabiedriskā sektora uzņēmumu jumtu renovēšanā, remontu darbu veikšanā un apkalpošanā.

Mūsu komandā ir profesionāli jumiķi ar ilgstošu darba pieredzi jumiķu darbos, kas apliecinājuši sevi, piedaloties daudzu jumtu remontu un rekonstrukciju vadīšanā Latvijā un ārpus tās robežām.

Gadiem uzkrātā pieredze dažāda lieluma un sarežģītības jumtu segumu ieklāšanas un jumtu siltumizolācijas sistēmas izveides darbos, ļauj mums šobrīd veikt komplicētus un apjomīgus jumtu ierīkošanas projektus, kā arī nodrošina mūsu klientiem augstākās kvalitātes pakalpojumus jumtu ierīkošanā un remontā.

 

MŪSU MĒRĶI     MŪSU MISIJA

Nepārtraukti pilnveidojot darbinieku zināšanas jumtu  ierīkošanas un remonta darbu jomā, vēlamies kļūt par vadošo jumiķu uzņēmumu Latvijā.

                 

Uzņēmuma darbība tiek virzīta uz Klientu prasību un vēlmju apmierināšanu, rodot individuālus risinājumus katram klientam.